Aicinām uz "Pūcītes skolu"!

Lasīšanas veicināšanas projektu „Grāmatu starts” pašiem mazākajiem, ko sadarbībā ar bibliotēkām visā Latvijā īsteno LNB Bērnu literatūras centrs sadarbībā ar LBAB.

Preiļu Galvenās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas kolektīvs aicina 4 gadus vecus bērnus kopā ar vecākiem vai vecvecākiem uz četru nodarbību ciklu "Pūcītes skola", lai iepazīstinātu ar aizraujošo grāmatu un fantāzijas zemi un bibliotēku kā interesantu vietu, kur izzināt pasauli.

Nodarbības “Pūcītes skolā” notiks 1 reizi mēnesī no septembra līdz decembrim sestdienās plkst.10.30. Tā būs saturīga brīvā laika pavadīšanas iespēja bibliotēkā kopā ar ģimeni - kopīgi lasījumi, spēļu rīti, ciparu un burtu spēles, rotaļas un improvizācija.

Ierodoties bibliotēkā uz 1. nodarbību, jūs sagaidīs bibliotekārs, izrādīs bērnu stūrīti, bērna vecumam pieejamo literatūru, izglītojošās spēles, kā arī iepazīstinās ar citām iespējām, ko piedāvā bibliotēka. Tikšanās noslēgumā katrs bērns saņems projekta „Grāmatu starts” komplektu, kas atgādinās par viesošanos bibliotēkā, motivēs to apmeklēt turpmāk un palīdzēs kļūt par grāmatu draugu.

Lūdzam pieteikties līdz 31. maijam personīgi Bērnu literatūras nodaļā vai pa tālruni 28661351.

Par “Grāmatu startu” vairāk lasīt ŠEIT.