Darba laiks:

NOTIKUMIJAUNĀS GRĀMATASLASĪTPRIEKSFOTOGALERIJANODERĪGIĢDACBLN
NOTIKUMI
Gustava un Gabriela LEGO izstāde

Bērnu literatūras nodaļā apskatāma divu jautru un atraktīvu brāļu - Gustava un Gabriela Briškas LEGO izstāde.

Brāļi Gustavs (12) un Gabriels (9) mācās Preiļu 1. pamatskolā, ir aktīvi sportā, apmeklē Preiļu Mūzikas un mākslas skolu, abi dejo tautu deju kolektīvā "Gaida" un kopā ar ģimeni regulāri dodas izzināt Latvijas dabas takas un apskates objektus. Ar LEGO salikšanu brāļi aizraujas jau sen. Visvairāk Gustavu un Gabrielu interesē LEGO, kas saistīti ar tehniku – dažādām ugunsdzēsēju mašīnām un policijas auto, lidaparātiem un ūdens transportu, arī sniega tīrītāju un betona maisītāju.

Izstāde apskatāma līdz 12. martam.

Mīļi gaidīti LEGO pasaulē!

Lasītākās grāmatas Bērnu literatūras nodaļā 2021. gadā

Apkopojot gada rezultātus esam atlasījuši desmit

lasītākās grāmatas, skaties tās ŠEIT

07.01.2022

Tīģeris ir klāt!

Bērnu literatūras nodaļa piedāvā ielūkoties grāmatu izstādē

“Tīģeris ir klāt!”, kur atradīsi jautrus, mīļus un

pat drusciņ bailīgus stāstiņus par šiem strīpainajiem dzīvnieciņiem.

Nāc ciemos!

06.01.2022

Konkurss "Mana sapņu eglīte" noslēdzies

Sveicam konkursa uzvarētājus! Mīļš paldies visiem, kas piedalījās un iesūtīja

mums savus radošos darbus.

PIRMO TRIJU VIETU IEGŪVĒJUS skaties ŠEIT

Ziemassvētki nāk!

Bērnu literatūras nodaļā skatāma tematiskā grāmatu izstāde "Ziemassvētki nāk!".

Nāc un ielūkojies!

Lai gaišs svētku gaidīšanas laiks!

11.12.2021

Mana sapņu eglīte

Hei! Hei! Ziemassvētki tuvojas! Ir sasniguši balti sniegi, pilsētās un laukos iedegas spožas lampiņu virtenes, skan Ziemsvētku dziesmas, tā radot svētku gaidīšanas noskaņu.

Preiļu GB Bērnu literatūras nodaļa aicina 1.- 4. klašu skolēnus piedalīties radošajā konkursā “Mana sapņu eglīte”.

Izveido eglīti, nofotografē to, pievieno savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru un atsūti līdz 21.decembrim uz e-pasta adresi preilubln@gmail.com  ar norādi “Mana sapņu eglīte”. Eglīti var gatavot no jebkāda materiāla un dažādās tehnikās.

Uzvarētājus noteiksim publiskajā balsojumā. Pirmo triju vietu ieguvēji saņems pārsteiguma balvas.

03.12.2021

12+ un es esmu...

23.11.2021

Seminārs par studijām ASV

Informatīvs seminārs vidusskolēniem par bakalaura studijām ASV

30. novembrī plkst. 16.00 Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs aicina 10.-12. klašu skolēnus piedalīties informatīvā seminārā par bakalaura līmeņa studiju iespējām Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV). Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar organizāciju “Izglītība ASV” (Education USA).

Vairāk lasi šeit!

17.11.2021

Viktorīna "Ko Tu zini par Latviju?"

Viktorīna ir noslēgusies!

Paldies par piedalīšanos visiem 16 viktorīnas dalībniekiem! 3 uzvarētāji tika izlozēti no 9 dalībniekiem, kuri snieguši visas atbildes pareizi!

Apsveicam uzvarētājus Kristīne Timofejeva, Jūlija Belkovska, Jānis Pokšāns (par balvu iegūšanu sazināsimies personīgi)!

17.11.2021

BIBLIOTĒKA STRĀDĀ "ZAĻAJĀ REŽĪMĀ"

No 15.novembra bibliotēka strādā "ZAĻAJĀ režīmā"!

• Bērnus līdz 12 gadiem aicinām nākt uz bibliotēku kopā ar pieaugušo, kuram ir sadarbspējīgs sertifikāts;
  • Bērni no 12 gadu vecuma uzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu (līdzi jābūt arī lasītāja kartei).

Turpinām nodrošināt tiešsaistes pakalpojumus un konsultācijas, kā arī bezkontakta grāmatu apmaiņu VISIEM reģistrētiem bibliotēkas lietotājiem, arī bez vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta!

15.11.2021

1 | 2 | 3 > >>