LASĪSIM KOPĀ!

Līdz 31.MAIJAM Preiļu GB Bērnu literatūras nodaļa aicina pieteikties lasītprasmes veicināšanas programmai “Bērnu un jauniešu žūrija”. Šī programma paredz 6 piedāvāto grāmatu izlasīšanu no maija/jūnija līdz decembra beigām, to izvērtēšanu, tavuprāt, labākās grāmatas noteikšanu, pasākumu apmeklēšanu, elektroniskās anketas aizpildīšanu un nosūtīšanu LNB Bērnu literatūras centram Rīgā. Aicini piedalīties arī savus pieaugušos ģimenes locekļus “Vecāku žūrijā”. Piesakies kopā! Vairāk par BJVŽ var izlasīt: https://lnb.lv/news/berniem-un-jauniesiem/

un

vasaras lasīšanas konkursam (Preiļu novada skolu 1.-9.kl.skolēniem) “Krauklis iesaka izlasīt”. Tas ir grāmatu lasīšanas maratons vasaras garumā tiem, kam lasīšana sagādā prieku. Konkursa norises laiks – 3 vasaras mēneši (no 1.jūnija līdz 26.augustam). Tev tiek piedāvāts izlasīt gan skolas programmā ieteicamo literatūru nākamajam mācību gadam, gan citas jaunākās un interesantākās bibliotēkā pieejamās grāmatas tavam vecumam. Par katru izlasīto grāmatu vari nopelnīt Kraukļa uzlīmi, ja pareizi atbildēsi uz bibliotekāra jautājumiem par grāmatas saturu! Visvairāk uzlīmju ieguvušie lasītāji saņems balvas un septembra sākumā (ja netiks noteikti nekādi ierobežojumi) dosies ekskursijā pa Latviju.

Skaties KONKURSA NOLIKUMU

Izvērtē savus spēkus un piesakies vienai vai pat abām programmām!

PIETEIKTIES VAR personīgi Preiļu bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā vai zvanot 28661351

Lasi un pilnveido sevi!

Tava bibliotēka