Radošā nodarbība bērniem "Lasi un veido!"

29. decembrī notika radošā nodarbība bērniem “Lasi un veido”. Kopīgi lasījām Margaritas Stārastes grāmatu “Mazā eglīte” un veidojām eglīti.

02.01.2024

"Pūcītes skolas" septītās sezonas 4. nodarbība

Kārtējā "Pūcītes skolas" sezona Preiļu GB noslēgusies. 16.decembrī ma​zie "pūčulēni" ar saviem vecākiem pulcējās bibliotēkā. Ziemīgās noskaņās un ar jautru pikošanos tika pavadīta pēdējā sezonas nodarbība. Vislielākais prieks bērnu acīs iemirdzējās par pārsteigumu zem eglītes. Vienmēr gaidīsim mūsu mazos lasītājus ciemos bibliotēkā.

Radošā nodarbība bērniem "Lasi un veido!"

15.decembrī notika radošā nodarbība bērniem “ Lasi un veido”. Kopīgi lasījām Aksela Šeflera grāmatu “Pīps un Pūzija. Ziemassvētku eglīte” un veidojām rotājumus eglītei.

Jauniešu žūrijas 11+ ekspertu tikšanās

8.decembrī Jauniešu žūrijas 11+ eksperti meklēja mistiku Preiļu pilī. Skatījāmies 5D filmiņu ar specefektiem un gājām izlūkos pa pili cerībā sastapt kādu spoku. Spoku meklēšana bija bez panākumiem, jo, kā izrādās, bijām ieradušies nepareizajā diennakts laikā. Drosmīgākie apņēmās atnākt vēlreiz pusnaktī, lai spokus tomēr redzētu. Mīļš paldies par atsaucību Preiļu novada TIC un par atraktīvo dalību jauniešu žūrijas 11+ ekspertiem!

Tikšanās ar grāmatas "Eju meklēt!" autori Līvu Ozolu

Ar VKKF atbalstu projekta “ES radu, lai TU domātu” ietvaros 11.decembrī PII “Pasaciņa” un “Auseklītis” ciemojās grāmatas “Eju meklēt!” autore un ilustratore Līva Ozola. Bērni iepazina grāmatas galvenos varoņus, to noslēpumus un kopā ar viešņu gatavoja kartiņu ar pārsteigumu.

Radošā nodarbība bērniem "Lasi un veido!"

8.decembrī notika radošā nodarbība bērniem “Lasi un veido”. Kopīgi lasījām Pētera Brūvera grāmatu “Pirmās sniegpārsliņas”. Pārrunājām, kā rodas sniegpārsliņas, kādas tās ir, un veidojām katrs savu sniegpārsliņu.

"Pūcītes skolas" septītās sezonas trešā nodarbība

25.novembrī mazie "pūčulēni" ar saviem vecākiem atkal pulcējās Bērnu literatūras nodaļā, lai kopā lasītu grāmatu, veiktu uzdevumus un gatavotu kādu ziemīgi radošu darbiņu.

Rītausmas lasījums

22.novembrī Preiļu 1.pamatskolas 5.c klases skolēni piedalījās fragmentu lasījumos no M. Parras grāmatas "Vārtsargs un jūra" par diviem labākajiem draugiem - Lēnu un Trilli, darbojās radoši un pārbaudīja savas zināšanas par Ziemeļvalstīm konkursos un spēlēs.

Noslēdzies Preiļu GB projekts “Soli pa solim uz priekšu!”

Tikšanās ar dzejnieku Kārli Vērdiņu

Preiļu GB projekta "ES radu, lai TU domātu" ietvaros, ko finansiāli atbalsta VKKF, 10.novembrī Preiļu 1.pamatskolā viesojās dzejnieks, literatūrzinātnieks Kārlis Vērdiņš. Atraktīvi dzejas lasījumi un aizraujoša līdzdarbošanās paplašināja bērnu redzesloku un radīja pozitīvu noskaņu visai dienai. Pasākuma viesim iedzīvināt dzejas pasauli palīdzēja arī pašmāju dzejnieks Einārs Pelšs. Preiļu Galvenajā bibliotēkā radošā gaisotnē notika Kārļa Vērdiņa meistarklase jauniešiem.

<< < 1 | 2 | 3 | 4 > >>