Ciemos nometnes "Iz-krāso vasaru!" dalībnieki

6.jūlijā Ģimenes digitālo aktivitāšu centrā darbojās bērnu dienas nometnes "Iz-krāso vasaru!" dalībnieki.

19.07.2023

Pašu rokām ROKASSPRĀDZES!

Bērnu literatūras nodaļā 30. jūnijā kopā ar bērniem mēs apguvām mākslu veidot stilīgas rokassprādzes. Mūsu kopīgais ceļojums bija ne tikai aizraujošs, bet arī radošs. Tas deva bērniem iespēju izpausties, apgūt jaunas prasmes un radīt kaut ko unikālu.

Ciemos jaunieši no Līvāniem

9.jūnijā mūs apciemoja jaunieši no Līvāniem. Kopā izspēlējām jautrākos konkursus un nodejojām populārākos hitus no sociālā tīkla TikTok. Milzīgs paldies visiem par pozitīvām un jautrām emocijām!

Pašvaldības policija izglīto bērnus par drošību vasarā

6.jūnijā Bērnu literatūras nodaļā notika pirmā tikšanās ar policijas pārstāvjiem pasākumā "Droša vasara". Policijas darbiniece skaidroja bērniem, kāpēc ir svarīgi rūpēties par savu drošību dažādās situācijās, piemēram, elektrības skapju tuvumā, dodoties peldēties, sastopot svešinieku vai klaiņojošus suņus. Lai vasaras atpūtu un izklaides neizjauktu nepatīkamas traumas vai negadījumi, aicinām vecākus pārrunāt drošības jautājumus ar saviem bērniem arī mājās.

Tikšanās ar rakstnieci Agnesi Vanagu

Projekta “Rakstnieks, grāmata un es” ietvaros Preiļu 1.pamatskolas un Vārkavas pamatskolas jaunāko klašu skolēnu tikšanās ar rakstnieci Agnesi Vanagu. Paldies VKKF par finansiālo atbalstu pasākumiem, kuros bērniem tiek sniegta iespēja iepazīt latviešu oriģinālliteratūras autoru personības un viņu daiļdarbus. Paldies Agnesei Vanagai par brīnišķīgo tikšanos, izsmeļošo prezentāciju, par interesantajām, aizraujošām grāmatām, kurās lasītāji tiek aicināti saudzēt dabu un dzīvot zaļi. Lai mums visiem tas arī izdodas!

Ciemos Rušonas pamatskolas skolēni

Rušonas pamatskolas 1.-4. klases skolēni apmeklēja Bērnu literatūras nodaļas piedāvātas izstādes un uzzināja vairāk par Digitālajā centrā pieejamajām tehnoloģijām.

Nacionālās skaļās lasīšanas sacensību 2.kārta Preiļu reģionā

Veiksmīgi noslēgusies Nacionālās skaļās lasīšanas sacensību 2. kārta Preiļu reģionā. 13 piekto klašu skolēnu konkurencē ČEMPIONES titulu ieguva SIGNIJA PASTARE no Riebiņu vidusskolas. Sveicam uzvarētāju un vēlam veiksmīgu startu septembrī finālā Rīgā! Paldies visiem dalībniekiem, pedagogiem, koordinatoriem un atbalstītājiem!

Pusaudžu diena

19.maijā Pusaudžu dienā visus pusaudžus sagaidīja TikTok izaicinājumi, jautrākie konkursi un populārākie hiti no sociālā tīkla TikTok. Milzīgs paldies visiem par pozitīvām un jautrām emocijām, bez jums šī diena nebūtu tik forša! Turpinājums noteikti sekos!!!

Literārā stunda "Grāmatu noslēpumi"

19.maijā Preiļu GB Bērnu literatūras nodaļā viesojās Preiļu 1. pamatskolas 1.c. klase. Skolēni uzzināja bibliomāta izmantošanas iespējas, iepazinās ar grāmatu daudzveidību, bibliotēkas lietošanas noteikumiem, piedalījās dažādās aktivitātēs.

20.05.2023

Literārā stunda "Grāmatu noslēpumi"

16.maijā Preiļu GB Bērnu literatūras nodaļā viesojās Preiļu 2. vidusskolas pirmā klase. Skolēni uzzināja bibliomāta izmantošanas iespējas, iepazinās ar grāmatu daudzveidību, bibliotēkas lietošanas noteikumiem, piedalījās dažādās aktivitātēs.