Eiropas dienas pasākumi

Eiropas dienas pasākumos Preiļu 1.pamatskolas 7.b, 4.c, 6.b klases skolēniem bija iespēja interaktīvā veidā pārbaudīt un papildināt savas zināšanas par Eiropas Savienības vēsturi, mērķiem, vērtībām, dalībvalstīm.

Literārais pasākums “Ziedonī Ziedoni sveicot”

“Imants Ziedonis ir brīnums, kas uzdāvināts Latvijai.”/J.Rubenis/ Godinot dzejnieku, Bērnu literatūras nodaļas darbinieces organizēja literāro pasākumu “Ziedonī Ziedoni sveicot”. Preiļu 1.pamatskolas 8.a klases audzēkņiem tika dota iespēja prezentācijā ieklausīties šīs izcilās personības biogrāfijas lappusēs, viņa darbos un balsī. Pieminot vērtības, kas ir gājušas cauri visai dzejnieka dzīvei un viņa darbiem, skolēni dalījās pārdomās par savām dzīves svarīgākajām vērtībām un veica eksperimentu, kas liek izvērtēt, vai labāk ir dot vai ņemt.

Friziera meistarklase ar friziermeistari Karīnu Gerasimovu

9.maijā notika superīgs pasākums meitenēm - friziera meistarklase ar friziermeistari Karīnai Gerasimovai no "Mangold".Mums bija lieliska iespēja iegūt jaunās zināšanas, praktiski mācīties un izveidot ātras, vieglas un ērtas ikdienas frizūras. Mīļš paldies Karīna Gerasimovai un mūsu foršajām meitenēm par atsaucību un atraktīvo dalību!

13.05.2023

LEGO nodarbība

Noslēdzošā nodarbībā izpaudamies radoši - no LEGO klucīšiem veidojām dažādas figūras.

Literārā stunda "Gribu būt lasītājs"

28.aprīlī Preiļu GB Bērnu literatūras nodaļā Preiļu 1. pamatskolas 1.b. klase uzzināja bibliomāta izmantošanas iespējas iepazinās ar grāmatu daudzveidību pārrunājām bibliotēkas lietošanas noteikumus piedalījās dažādās aktivitātēs.

08.05.2023

Ciemos PII "Pasaciņa" grupa "Kāpēcīši"

28.aprīlī PII "Pasaciņa" grupas "Kāpēcīši" audzēkņi kopā ar vecākiem apmeklēja bibliotēku un iepazinās ar Bērnu literatūras nodaļas izstādēm un plašu grāmatu klāstu. Kopā minējām mīklas, spēlējām spēli "Zilbīte pa zilbītei" un atradām kukainīšiem pārus.

Ciemos PII "Pasaciņa" grupa "Ezīši"

27.aprīlī PII "Pasaciņa" grupas "Ezīši" audzēkņi kopā ar vecākiem apmeklēja bibliotēku un iepazinās ar Bērnu literatūras nodaļas izstādēm un plašu grāmatu klāstu, uzzināja kā kļūt par bibliotēkas lietotājiem. Izlasījām pasaciņu par čūsku un spēlējām spēli "Lido vai nelido". Pētījām, kādas grāmatas ir bibliotēkā, kura ir visvecākā, vismazākā un vissmagākā.

Kastuļinas bibliotēkas "Bērnu un Jauniešu žūrijas" eksperti

Kastuļinas bibliotēkas "Bērnu un Jauniešu žūrijas" eksperti apmeklēja Bērnu literatūras nodaļas piedāvātas izstādes. Kopā izspēlējām spēli "Krāsainās pasakas", zīmējam ar 3D pildspalvām un atradām grāmatām nosaukumus.

Ciemos PII "Pasaciņa" grupa "Pūcītes"

PII "Pasaciņa" grupas "Pūcītes" audzēkņi kopā ar vecākiem apmeklēja bibliotēku, lai iepazītu Bērnu literatūras nodaļas plašo piedāvājumu klāstu. Izlasījām pasaciņu par čūsku un spēlējām spēli "Lido vai nelido".

LEGO nodarbība

LEGO nodarbībā tauriņi iekrāsoja pavasari.