PREIĻU GALVENĀ BIBLIOTĒKA

Decembris 2023

P O T C P S Sv
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Balsošana
Kādus bibliotēkas attālinātos pakalpojumus izmantojat visvairāk?

e-grāmatu bibliotēka 3td.lv

iespēja pasūtīt grāmatu elektroniski

bibliotekāra konsultācijas pa telefonu vai e-pastu

datubāze Letonika.lv

rakstu kopiju piegāde e-pastā

novadpētniecības kolekcijas materiāli

Apmeklētāji
Šodien: 636

Kopējais skaits: 1113131

 

e-Business Fundamentals
By:
Paul Jackson
By: Lisa Harris
By: Peter Eckersley

 


e – Business Fundamentals
– visaptveroša mācību grāmata, kas apskata visus e- biznesa aktuālos pamatjautājumus. Tā pēta un izskaidro, kā jaunās tehnoloģijas nodrošina gan sabiedrisko, gan privāto sektoru ar jauniem darījumu kārtošanas paņēmieniem. Šo grāmatu ir uzrakstījuši eksperti visiem saprotamā valodā, nelietojot sarežģītus terminus. Grāmatā ir aplūkoti konkrēti piemēri, lai lasītājiem palīdzētu izprast strauji mainīgo vidi, kurā tie strādā.

 

East, West, North, South
By:
Geir Lundestad

 

 


East, West, North, South –
starptautiskās politikas un vēstures mācību grāmata, kas aptver galvenās izmaiņas starptautiskajā politikā sākot no 1945. gada. Tā ir vērtīgs ceļvedis pasaules notikumos no pēckara perioda līdz mūsdienām. Grāmata domāta politikas, starptautisko attiecību un vēstures studentiem.

 

Handbook of International Relations
By:Walter Carlsnaes
By:Thomas Risse
By:Beth A Simmons

 

 

Handbook of International Relations – Starptautisko attiecību rokasgrāmata domāta politikas un starptautisko attiecību studentiem. Šī apjomīgā rokasgrāmata (572.lpp.) ir mūsdienīgs un neaizvietojams ceļvedis starptautisko attiecību studijās. Starptautisko attiecību vēsture, vara un starptautiskās attiecības, starptautisko konfliktu psiholoģiskie skaidrojumi, starptautiskās cilvēktiesības, valsts, suverenitāte un teritorija – šie ir tikai daži no grāmatā aplūkotajiem jautājumiem.

 

International Business : Themes and Issues in the Modern Global
By:
Johnson, Debra
By:Turner, Colin

 

 


International Business
– mūsdienu globālās ekonomokas aktuālie jautājumi: globalizācija un starptautiskā biznesa vide, uzņēmējdarbība globālajā ekonomikā, darba spēka problēmas globālās ekonomikas apstākļos, enerģija – rūpniecības globalizācijas iemesls, starptautiskais bizness mūsdienu mainīgajā pasaulē un citi ar starptautisko biznesu saistīti jautājumi.

 

Public Management and Governance
By:Tony Bovaird
By:Elke Loeffler

 Public Management and Governance
– publiskās pārvaldes un vadības mācību grāmata, kas aplūko sekojošus jautājumus: grūtības un problēmas, ar kurām sastopas valdības un kā tās atšķiras dažādās valstīs; mūsdienu valdības mainīgās funkcijas; konkurence mūsdienu globālajā ekonomikā; publiskā sektora loma sabiedrisko, privāto un brīvprātīgo pakalpojumu sniegšanā „jauktās ekonomikas” apstākļos.

 


Sales Management: A Global Perspective  
By:
Earl Dwight Honeycutt
By:John B. Ford
By:Antonis Simintiras

 

Sales Management – šobrīd realizācijas daļu vadītāji tiek mudināti pārzināt arvien lielākas globālās teritorijas, tāpēc pārdošanas māksla ir kļuvusi sarežģītāka kā jebkad un darījumu slēgšanas noteikumi arī ir daudzpusīgāki. Šī grāmata aplūko tirdzniecības organizācijas un vadības dažādos aspektus daudznacionālā vidē, lai nodrošinātu pārdevējus un menedžerus ar rokasgrāmatu, kas palīdz gūt maksimālu labumu no globālās tirdzniecības. Grāmatā ir iekļauti 10 konkrēti piemēri, 25 grafiki un 16 tabulas.

 

Skilled Interpersonal Communication: Research, Theory and Practice  
By:
Owen Hargie
By:
David Dickson

 

 

Skilled Interpersonal Communication – mācību grāmata starppersoniskajā saskarsmē: neverbālā saskarsme, informācijas iegūšana, klausīšanās, paskaidrošana, pašapliecināšanās, ietekme un pārliecināšana, grupas un grupu mijiedarbība, kā arī daudzi citi ar saskarsmi saistīti jautājumi.

Uz sākumu

 
Bērnu literatūras nodaļa

Preiļu reģiona bibliotēku kopkatalogs

Registrējies šeit!

Digitālās kolekcijas

Uzdot jautājumu
Vārds Uzvārds:*
E-pasts:*
Ātrās saites