Gaidot Eiropas dienu, Preiļu Galvenajā bibliotēkā aizritēja informatīvs seminārs “22 jautājumi 2022. gadā par Eiropas Savienību”. Brīvā un pozitīvā gaisotnē runājām par Eiropas Savienības vērtībām – demokrātiju, brīvību, vienlīdzību, tiesiskumu. Atsvaidzinājām vēstures zināšanas (gadījumā, ja kādam piemirsies kāds svarīgs vēstures gadskaitlis), uzspēlējām erudīcijas spēli par Eiropas Savienību un noskaidrojām zinošākos jauniešus!
Paldies Ansim Bogustovam par aizraujošu stāstījumu! Bija interesanti un - jā! – arī jautri!
Paldies par atsaucību un līdzdalību foršajiem Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas audzēkņiem un viņu skolotājiem, un mūsu aktīvajiem senioriem!
VKKF projekta “No sirds uz sirdi caur grāmatu un mūziku” tikšanās ar žurnālisti, grāmatu autori Maiju Miglu – Streiču un literatūras eksperti Liegu Piešiņu
20. aprīļa pēcpusdiena Preiļu Galvenajā bibliotēkā pavadīta sarunās par rakstīšanu, grāmatām, dzimtas saknēm un vērtībām. Liegas Piešiņas meistarīgi risinātais dialogs ar grāmatas “Matildes gadsimts” autori Maiju Miglu – Streiču pārcēla pasākuma apmeklētājus laikā un kādam lika atcerēties, bet kādam tikai nojaust, kā tas ir – būt svarīgu vēsturisku notikumu krustpunktā, pielāgoties, lai dzīvotu un izdzīvotu. Vieglumu un humora dzirksti pasākumam piešķīra stāsti no M. Miglas – Streičas žurnālistes dzīves, kas aprakstīti grāmatā “Nenopietni nopietnie TV aizkadri”.
Paldies par kopā būšanu!
Cikla “Iepazīstam ANO ilgtspējīgas attīstības mērķus” 1. pasākums – Laba veselība
Lekcija “Kā padarīt kvalitatīvāku un garāku savu dzīvi?”
Turpmāk sekojiet līdzi informācijai, EDIC Austrumlatgalē projekta ietvaros iziesim cauri visiem 17 ANO ilgtspējīgas attīstības mērķiem.