PREIĻU GALVENĀ BIBLIOTĒKA

Maijs 2025

P O T C P S Sv
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Balsošana
Kā jūs vērtējat ES "zaļā kursa" politiku?

pilnībā atbalstu, par to jau sen bija jādomā

ir dažas labas idejas, kuras atbalstu

neatbalstu, viss tāpat ir kārtībā

neinteresējos par šo jautājumu

Apmeklētāji
Šodien: 1

Kopējais skaits: 1649971

Latviju apmeklēs Vācijas kanclere (Valsts kanceleja)

Pirmdien, 18.augustā, Latvijā ieradīsies Vācijas Federatīvās Republikas kanclere Dr. Angela Merkele (Angela Merkel), lai tiktos ar Ministru prezidenti Dr. Laimdotu Straujumu.
Vizītes ietvaros notiks arī diskusija par Latvijas un Vācijas ekonomisko sadarbību.Kanclere Latviju apmeklēs jau otro reizi....

Lasīt tālāk >>>

13.08.2014

Māris Riekstiņš: NATO solidaritāte nav tukša skaņa

Saruna ar Latvijas pastāvīgo pārstāvi NATO Māri Riekstiņu par to, kā pasaule ir mainījusies kopš šā gada marta, par to, kā pasaule reaģē uz jauno politisko realitāti un kā tai vajadzētu reaģēt, kā arī par to, vai 2018. gada Pasaules kausa finālturnīrs futbolā būtu jārīko Krievijā.

Lasīt tālāk >>>

13.08.2014

Mazos pārtikas piegādātājus aizsargās pret lielajiem uzņēmumiem

 

ES aicina rīkoties, lai aizsargātu mazos pārtikas uzņēmumus pret negodīgām metodēm, ko izmanto daži lielie pārtikas ražotāji un lielveikali.

Lasīt vairāk >>>

 

08.08.2014

Kā ES politika var apmierināt pilsētu vajadzības? Jūsu viedoklis ir svarīgs!

 

Pilsētām ir liela nozīme Eiropas ekonomikas, sociālo un vides izaicinājumu pārvarēšanā. Pilsētvides attīstības plānam, kuru ES vēlas īstenot, jānodrošina, ka Eiropas un valstu stratēģijas sekmē šī mērķa sasniegšanu.

Lasīt tālāk >>>

 

08.08.2014

Kurās komitejās strādās Eiropas Parlamenta deputāti no Latvijas?

 

Šajā infografikā redzams, kurās komitejās un apakškomitejās strādās Eiropas Parlamenta deputāti no Latvijas.
Deputātu sadalījumu komitejās ierosina Eiropas Parlamenta politiskās grupas, pamatojoties uz pašu deputātu izrādīto interesi. Deputātu sadalījumam komitejās ir proporcionāli jāatspoguļo...

Lasīt tālāk >>>

 

08.08.2014

Vardarbību pret sievietēm EP dalībvalstis atzīst par cilvēktiesību pārkāpumu

2014. gada 1. augustā stājas spēkā Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (Stambulas konvencija). Labklājības ministrija (LM) uzver, ka tas uzlabos situāciju sieviešu un vīriešu līdztiesības jomā.
Stambulas konvencija apliecina, ka vardarbība pret sievietēm ir cilvēktiesību pārkāpums un diskriminācijas forma. Tas nozīmē, ka konvencijas dalībvalstis ir atbildīgas, ja tās atbilstoši nereaģē uz šādu vardarbību. 

Lasīt vairāk >>>

07.08.2014

Notiks informatīvie semināri par projektu elektronisko pieteikuma veidlapu aizpildīšanu ES programmā „Erasmus+”

2014. gada 26. augustā notiks informatīvie semināri par jauniešu apmaiņas, Eiropas Brīvprātīgā darba, jaunatnes darbinieku apmācību un stratēģiskās partnerības projektu elektronisko pieteikuma veidlapu aizpildīšanu Eiropas Savienības programmā „Erasmus+”.
Semināri notiks 26. augustā, Konventa sētā, Georga zālē plkst. 09:00 - par jauniešu apmaiņas projektiem, plkst. 10:45 - Eiropas Brīvprātīgā Darba projektiem, plkst. 13:00 - par jaunatnes darbinieku apmācību projektiem un plkst. 14:45 – par stratēģiskās partnerības projektiem. Seminārus organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

 Lasīt vairāk >>>

07.08.2014

Ārzemēs lietot internetu būs vēl lētāk

 

ES ir panākusi, ka mobilo datu viesabonēšanas maksa cilvēkiem, kuri ceļo Eiropā, šovasar ir uz pusi mazāka. Tā vēlas, lai līdz 2016. gadam viesabonēšanas maksa būtu atcelta pilnībā.
Vasaras sākumā maksimāli atļautā datu lejupielādes cena ārzemēs noslīdēja no 45 centiem līdz 20 centiem par megabaitu. Tas ir 55,5 % samazinājums, kam pateicoties, ārzemju ceļojumā Eiropas Savienības robežās nu ir lētāk meklēt kartes, skatīties videoklipus un lasīt e-pastus.

Lasīt vairāk >>>   

07.08.2014

Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas uzruna Eiropas gada attīstībai atklāšanas pasākumā

Augsti godātās ekselences, ministri un komisāri,
Dāmas un kungi,
Man ir patiess gods šodien Rīgā atklāt Eiropas tematisko gadu attīstībai.
Šis tematiskais gads ir unikāls, simbolisks un iedvesmojošs vairāku iemeslu dēļ.

Eiropas gads attīstībai ir unikāls, jo:
Pirmo reizi Eiropas tematiskais gads ir veltīts ar ārpolitiku saistītiem jautājumiem.

Lasīt vairāk >>>

13.01.2015

Atvaļinājumu laiks ir sācies! Kuru pludmali izvēlēties?

 

 

Atvaļinājumu laiks ir sācies un daudzi eiropieši jau devušies pie ūdeņiem. Eiropa ir bagāta ar skaistām pludmalēm un saskaņā ar Eiropas Vides aģentūras 2013. gada ziņojumu par Eiropas Savienības (ES) piekrastes peldvietu ūdens kvalitāti, 95 % no peldvietām atbilst minimālajām ūdens nekaitīguma prasībām.

Vēl neesi izlēmis, kur pavadīt atvaļinājumu? Aplūko šo infografiku, lai uzzinātu, kurās ES pludmalēs ir vistīrākais ūdens.

 

Lasīt vairāk >>>


 

05.08.2014

<< < 55 | 56 | 57 | 58 | 59 > >>

Uz sākumu

 
Bērnu literatūras nodaļa

Preiļu reģiona bibliotēku kopkatalogs

Registrējies šeit!

Digitālās kolekcijas

Uzdot jautājumu
Vārds Uzvārds:*
E-pasts:*
Ātrās saites