NOTIKUMI
Projekts [Multi]Medijpratība - jauniešu radīti video par medijpratību

Tiešsaistes spēle "Sniegavīru pāri"

Sagaidot Starptautisko Sniegavīru dienu, atrodi identiskus sniegavīru pārus tiešsaistes spēlē.

SPIED šeit https://ieej.lv/zMGL3

Tikšanās ar rakstnieci Luīzi Pastori "Nerakstu tikai sev"

“Nerakstu tikai sev” /L.Pastore/

Tā par savu literāro darbu rašanos saka rakstniece Luīze Pastore, kura 19.janvārī viesosies Preiļu novadā. Tikšanās notiks Preiļu Galvenās bibliotēkas projekta “Rakstnieks, grāmata un es” ietvaros, uzsākot pasākumu ciklu, kurā novada bērniem un jauniešiem tiks piedāvāta iespēja iepazīt piecu latviešu grāmatu autoru personības un to daiļradi. Projektu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Vairāk par rakstnieci lasiet ŠEIT

Grāmatu izstāde "Zaķītis pasakās un stāstos"

Sagaidot Zaķa gadu, ieskaties virtuālo grāmatu izstādē "Zaķītis pasakās un stāstos"

Grāmatu izstādi skaties ŠEIT

Leontīnas Paldiņas radošo darbu izstāde "Sniegavīru bums"

Sniegavīri, kas nekūst! Nāc, palūko!
Preiļu Galvenās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā līdz 28.februārim skatāma Leontīnas Paldiņas radošo darbu izstāde.

Lai būtu PAR VIENU APSKĀVIENU SILTĀK!

21.janvārī, Starptautiskajā apskāvienu dienā, Preiļu GB bērnu literatūras nodaļas kolektīvs un māksliniece Jekaterina Griškjane aicina uz pasākumu un radošo darbnīcu “Par vienu apskāvienu siltāk”. Dalības maksa radošajā darbnīcā 10 EUR. Lūdzam iepriekš pieteikties bibliotēkā personīgi vai zvanot pa tālruni 28661351. Vietu skaits ierobežots.

Radošā nodarbība "Lasi un veido"

Aicinām uz radošo nodarbību bērniem "Lasi un veido" Preiļu GB Bērnu literatūras nodaļā 5.janvārī plkst. 13.00

03.01.2023

Jekaterinas Griškjanes radošo darbu izstāde “Apskāviens”

Aicinām Jauno gadu iesākt ar apskāvienu, kas bez vārdiem spēj pateikt tik daudz... Pieskārieni ir viena no pirmajām sajūtām, kas ienāk mūsu dzīvē kopš pirmā dzimšanas brīža. Tas ir viens no komunikācijas un saziņas veidiem, kā mēs izrādām rūpes, uzmanību un mīlestību pret citiem. Mīļuma, sirsnības un gaišu sajūtu piepildīti ir arī mākslinieces Jekaterinas Griškjanes radošie darbi, kas būs apskatāmi izstādē “Apskāviens” Preiļu Galvenās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā līdz 30.janvārim.

Vairāk par mākslinieci lasiet ŠEIT un ar Jekaterinas zīmētajiem darbiem var iepazīties arī Instagram profilā artketdesign. 21.janvārī - Starptautiskajā apskāvienu dienā – plkst.11:00 aicinām ģimenes uz pasākumu “Par vienu apskāvienu siltāk”. Pēc pasākuma bērniem radošā darbnīca (maksa 1 bērnam 10 EUR) ar mākslinieci Jekaterinu Griškjani. Lūdzam pieteikties personīgi Preiļu Galvenās bibliotēkas 3.stāvā vai zvanot pa tālruni 28661351.

03.01.2023

Izspēlē tiešsaistes spēles!

Pavadi ziemas brīvlaiku lietderīgi -  izspēlē divas tiešsaistes spēles!

• Divos fragmentos no Margaritas Stārastes pasakas “Piparkūku sirds” jāieliek trūkstošie vārdi. Spied šeit >> https://ieej.lv/txFCM

Lai izlasītu visu pasaku, ka arī citas grāmatas, nāciet ciemos uz bibliotēku.

Gaišus un sirsnīgus Jums svētkus!

Fotokonkursa "Skolēns virtuvē" uzvarētājs!

Esam noskaidrojuši fotokonkursa “Skolēns virtuvē” uzvarētāju!

Galveno balvu - saldo pārsteigumu no Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma iegūst Kristers! Ar lieliem sveicieniem un mīļiem apskāvieniem sveicam konkursa uzvarētāju!

Preiļu GB Bērnu literatūras nodaļa izsaka pateicību visiem konkursa dalībniekiem par tik radošām, jautrām un vienkārši burvīgām sviestmaizēm!