Cienījamie bibliotēku pārstāvji!
SIA Papīrfabrika Līgatne aicina Jūsu bibliotēku darbiniekus un apmeklētājus iesaistīties makulatūras vākšanas akcijā Zaļā bibliotēka, ne tikai atbalstot vietējo ražotāju un videi draudzīgu domāšanu un dzīvesveidu, bet arī cīnoties par noderīgām balvām.
Šajā akcijā jau pieteikušās 100 bibliotēkas no visas Latvijas, bet mēs esam saņēmuši zvanus ar lūgumu, lai pagarinām pieteikšanās laiku vasaras atvaļinājumu dēļ.
Tāpēc bibliotēkas aicinātas pieteikties līdz 20. augustam, nosūtot bibliotēkas nosaukumu, adresi un kontaktpersonas datus uz riga@pf-ligatne.lv. Akcija ilgs līdz 10. novembrim. Šajā laikā Jūs varat atkārtoti nodot makulatūru. Mēs to izvedīsim, nosvērsim un svaru ierakstīsim datu bāzē.
Rezultatīvākās bibliotēkas paziņosim 2013. gada novembra beigās, kad sumināsim akcijas Zaļā bibliotēka katra reģiona (Vidzeme, Kurzeme, Latgale, Zemgale, Rīga) uzvarētājas, kas saņems dāvanu karti biroja tehnikas vai grāmatu iegādei, bet pilnīgi visām bibliotēkām, kas iesasitīsies akcijā, papīrfabrika Līgatne dāvās papīru bibliotēkas vajadzībām (biroja papīrs, mākslas papīrs, u.c)
Augstu novērtēsim Jūsu iesaistīšanos akcijā Zaļā bibliotēka un priecāsimies tās noslēgumā godāt tieši Jūsu bibliotēkas darbiniekus un apmeklētājus!

Paldies Jums!
Ar cieņu,