2022

P O T C P S Sv
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Ziņas
Apmeklētāji
Šodien: 569

Kopējais skaits: 739148

Paldies vārdi Veltai Bečai!

3.septembrī Preiļu Galvenās bibliotēkas (PGB) metodiķei Veltai Broņislavai Bečai, pārtraucot darba gaitas, kolektīvs un kuplā pašvaldību publisko un skolu bibliotēku darbinieku saime teica paldies vārdus, par neatsverami milzīgo ieguldījumu, profesionalitāti un sirdsdegsmi bibliotēku nozarē, vēlējām turpmākās dzīves dienas tikpat aktīvas un piepildītas.

Veltas Broņislavas Bečas nesavtīgo darba mūža veikumu apliecina Kultūras ministrijas Atzinības raksts par mērķtiecīgu, nozīmīgu un ilggadēju ieguldījumu Preiļu Galvenās bibliotēkas un Preiļu novada pašvaldības publisko un skolu bibliotēkas attīstībā un izaugsmē, par kvalitatīvu un augstu profesionalitātes veicināšanu bibliotēku nozarē. Veltu Broņislavu Beču vārdiski sveica Kultūras ministrijas arhīvu, bibliotēku un muzeju nodaļas vecākā referente Vanda Bērziņa un nozīmīgo apbalvojumu pasniedza Preiļu novada pašvaldības priekšsēdētāja pirmais vietnieks Pēteris Rožinskis.

Velta Broņislava Beča PGB metodisko darbu ar publiskajām bibliotēkām vadīja 45 gadus. Par sava darba galveno mērķi un misiju Velta bija izvēlējusies būt par vidutāju starp mūsu bibliotekāriem un iedzīvotājiem, sniedzot padomu, iedvesmojot un palīdzot saredzēt, sadzirdēt bibliotēkas darbības pamatprincipus un iestādes vīziju. Pieredze un regulāra vēlme sevi pilnveidot un dalīties ar zināšanām bija viņas darba pievienotā vērtība. Spēja akcentēt katras bibliotēkas individualitāti un atrast pieeju katram bibliotekāram bija Veltas stiprā puse.

Uz Veltu varēja paļauties, viņa bija atbildīga, praktiska un pašaizliedzīga, ar plašu redzējumu uz dzīvi un bibliotekāro darbu. Profesionālis ar lielo burtu. Nevienam vien jaunajam bibliotekāram devusi spēcīgu pamatu un ierosmi turpmākajai radošajai un aktīvajai darbībai.

 

Karjeras beigas ir tikai labāku iespēju sākums. Novēlām izpētīt tās un baudīt dzīvi.

06.09.2021

Uz sākumu

 
Preiļu reģiona bibliotēku kopkatalogs

Registrējies šeit!

Balsošana
Vai Jūs izmantojat Preiļu Galvenās bibliotēkas attālinātos pakalpojumus? ( Izdevumu rezervēšana, grāmatu termiņa pagarināšana, iestāšanās rindā uz grāmatu, informācijas meklēšana e-kopkatalogā, novadpētniecības datubāzē, 3tD-e GRĀMATU bibliotēku)

Ļoti bieži

Bieži

Reti

Ļoti reti

Nav informācijas

Digitālās kolekcijas

Uzdot jautājumu
Vārds Uzvārds:*
E-pasts:*
Ātrās saites