PREIĻU GALVENĀ BIBLIOTĒKA

Jūlijs 2022

Kur iegūstat informāciju par bibliotēkas aktualitātēm?

Bibliotēkā

www.preilubiblioteka.lv mājas lapā

www.preili.lv mājas lapā

Facebook tīmekļa vietnē

Laikrakstā "Preiļu Novada Vēstis"

No paziņām

Jaunumi bibliotēkas krājumā

PIE LASĪTĀJIEM NONĀK GRĀMATAS PAR BITĒM, MEDU UN TĀ PRODUKTIEM CILVĒKA VESELĪBAI

“Bieži par medus produktiem varam teikt, ka tie ir veselīgi, dabīgi, garšīgi, bet maz zinām nianses. Tieši tādēļ tapusi rokasgrāmata “Bites-Medus-Cilvēki”, lai iepazīstinātu ne tikai ar medus produktiem, bet arī ar to sastāvu un visu, ko tie var sniegt mūsu veselībai un skaistumam. Rokasgrāmata ļaus iepazīt bišu pasauli un viņu darba augļus – produktus un to pielietojumu mūsu ikdienā, ar kuru starpniecību varam uzlabot savu veselību un būt skaisti” –  tā saka grāmatas “Bites – Medus – Cilvēki” autori Baiba Tikuma, Guntars Melnis.

Rokasgrāmata paredzēta ikvienam, kurš vēlas izmantot biškopības produktus.

Grāmata “Bites - Medus – Cilvēki” ir pieejama projekta dalībpašvaldību Augšdaugavas, Kandavas, Saldus un Preiļu  novada pagastu un skolu bibliotēkās un arī virtuālā veidā: http://www.preilupartneriba.lv/rokasgramata_bites_medus_cilveki.pdf

Savukārt Oksanas Korbutas (Оксана Корбут) grāmata “Продукты пчеловодства для здоровья дюдей”/ “Bee products for human health” būs interesanta apiterapeitiem, biškopjiem, kā arī lasītājiem, kuriem interesē biškopības produktu pielietojums ārstniecībā.

Abas grāmatas bibliotēkai dāvina Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” starpvalstu projekta “Biškopības nozares attīstības veicināšana sadarbības partneru teritorijās un sabiedrības izglītošana biškopības jomā” ietvaros.

01.07.2022

Bērnu nodaļa