Nedēļas LNB preses apskats

Preses apskatā: raksti par Valsts kultūrkapitāla fonda finansējumu literatūras nozarei un tā izlietojumu grāmatu izdošanā un literāro pasākumu norisēm bibliotēkās, konferenci un diskusiju “Latviešu Avīzes” un laikmets ” Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejā, grāmatu iepirkumiem LNB īstenotajā programmā “Vērtīgo grāmatu iepirkuma programma publiskajām bibliotēkām”. Apskatā iekļauta apkopojoša informācija par Ventspils bibliotēkas pakalpojumiem, Jūrmalas Centrālās bibliotēkas direktores Māras Jēkabsones raksts par darbu šajā amatā, Madonas Novada bibliotēkā norit reorganizācija, Sērenes pagasta bibliotēkai jauna vadītāja un citi aktuāli notikumi. Žurnāla "Baltais Valis" decembra speciālizlaidumā ievietota nozīmīgāko Vecrīgas un tuvākās apkārtnes objektu kara paskaidrojumiem ukraiņu valodā. Kartē norādīta arī LNB ēka. Autortiesības nosaka nepieciešamību žurnālu lasīt LNB Periodikas lasītavā. Tieši tāpat uz lasītavu jāiet, lai redzētu, ka Ilustrētā Junioriem decembra numurā informē par LNB Zviedrijas institūta interaktīvo izstādi "Laipni lūgti uz Alfona Oberga viesībām" LNB 7. stāva ātrijā.

Lasiet vairāk...