Nedēļas LNB preses apskats par aktuālo nozarē

Preses apskatā: Par LNB Lieliem lasīšanas svētkiem, Lasīšanas veicināšanas programmu “Grāmatu stars”, Boloņas bērnu grāmatu izstādi, kas šogad notika jau 60.reizi un dalībnieki pārstāvēja vairāk nekā 90 valstis ; piemiņas pasākumiem “Aizvestie. Neaizmirstie”, kuru lasījumu tiešraidēm varēs sekot līdzi LSM.lv, LNB mājaslapā, kā arī īpaši piemiņas pasākumam izstrādāto digitālo karti ; LNB Letonikas un Baltijas centra vadītājas, vēsturnieces Kristīnes Zaļumas monogrāfiju “Vidzemes muižas un to bibliotēkas” ; Kultūras ministra Naura Puntuļa darba vizīti Smiltenes novadā ; izstādi “Latviešu grāmatai 500” ; Valmieras bibliotēkas sadarbību ar Rakstniecības un Mūzikas muzeju un uzsākto diskusiju programmu “Rakstniecības un mūzikas muzeja vēstniecību atklāšana Latvijas reģionos” ; Tukuma Literātu apvienības dalību ikgadējos grāmatu svētkos Ķīpsalā ; Madonas novada bibliotēku tīkla reorganizāciju ; Jūrmalas bibliotēku lasītājiem abonēto tiešsaistes datubāzi “Britannica Library” un citiem jaunumiem, pasākumiem, notikumiem Latvijas bibliotēkās.

Žurnālā “Sestdiena” 17.marta numurā lasiet interviju ar LNB vadošo pētnieku, filoloģijas doktoru Paulu Daiju saistībā ar krājuma izlasi “Bites, bakas, kartupeļi. Praktisko padomu grāmatu pirmsākumi”.

Žurnālā “Ieva” 15.marta numurā lasiet par LNB Konferenču centra vestibilā atklāto fotogrāfa Jāņa Stara personālizstādi “Klimats, Nambija un laime”.

Autortiesību dēļ preses apskatā nav ietverti žurnālu raksti. Žurnāli pieejami LNB Periodisko izdevumu lasītavā.

Pirmo reizi LNB Preses apskatam pievienota informācija no ziņu un reģionālo laikrakstu portāliem.

Vairāk lasiet...