Literatūras ceļvedis - jauns numurs

Numura galvenā tēma šoreiz ir ar Latviju, tās vēsturi saistīti izdevumi, cita mūsu autoru sarakstīta nozaru literatūra. Saturā iekļautas arī vairākas grāmatas, kuru autori – LNB darbinieki. Izņemot dažus bērniem adresētus izdevumus, daiļliteratūru šoreiz nepiedāvājam – apzinoties, ka jūsu veltītā laika vērts atslodzes romāns vai dzeju grāmata atradīs ceļu pie sava lasītāja jebkurā gadījumā – tuvākās bibliotēkas, drauga vai radinieka ieteikti.

Ne tik nopietnai, prātu atslogojošai lasīšanai aicinām izvēlēties arī vasarai piestāvošas bērnu grāmatas, darot to bērnu kompānijā vai vienatnē – un arī tad, ja esat nopietni, rūpju nodarbināti pieaugušie. Uz to mūsu izdevumā iekļautas grāmatas apskatā lasītājus aicina kultūras žurnāliste, grāmatu blogere Inga Kaļva-Miņina, nododot mums britu rakstnieces Katrīnas Randelas vēstījumu, kurš ietverts nelielā, bet saturiski ietilpīgā grāmatiņā "Kāpēc bērnu grāmatas jālasa arī tad, kad esam tik veci un gudri" – par to ir vērts aizdomāties!

Lai mums atrodas brīdis vērtīgai grāmatai jebkurā gadalaikā – līdzsvarā ar dziesmu, deju, labu koncertu, ogošanu vai pastaigu pa jūrtaku!

Jaunākais numurs pieejams šeit: https://dom.lndb.lv/data/obj/1294886.html kā arī tīmekļvietnē www.literaturascelvedis.lv

12.07.2023